Kumppanit

 

YHTEISTYÖKUMPPANIYRITYKSET:

 

Event Group Finland Oy, www.eventgroup.fi

Innosmart ry, www.innosmart.fi

Finnish eSports League Oy, FEL, www.fel.gg

Start Up Lions Oy, www.startuplions.fi

Shoppy World Oy, www.hyvinvointituotteet.fi

Vepe Oy Peltonen, www.vepe.fi

Life Style Invest Oy, www.liikenneteko.fi

Bewin Sport&Culture International ltd., Beijing, China

Zemppi Sport, www.zemppiareena.fi/zemppi-sport/

Zinzino Suomi Oy, www.zinzino.fi

Lyoness Finland Oy, www.lyoness.com

Think Finland Oy, www.thinkfinland.fi

Urheilumuseo, www.urheilumuseo.fi

Accu Score, www.accuscore.fi

Corendo Oy, www.makkeleppänen.fi

Ikarosterapia Oy, www.pekkahamalainen.com

Sconnect Oy, www.sconnect.fi

Suomen Mentorit ry, www.suomenmentorit.fi

Kasvu Open, www.kasvuopen.fi

TAKK, Tampereen aikuiskoulutuskeskus, www.takk.fi

Panda-training Oy, www.panda-training.com

Koulutus- ja viestintätoimisto Säihke, www.saihke.fi

Polarhall Finland Oy, www.polarhall.fi

Markkinointi-Instituutti. www.markinst.fi

Walkia lightning, www.walkia.fi

Health and Wellness Acedemy, HWA, www.hwa.fi

Tango wellness, www.tangowellness.com

Fermix Oy, www.fermix.fi

MV Kehitys Oy, www.manttavilppula.fi